Seminerler

Broşür

23 Nisan 23 Nisan

Değer mi? Değmez mi? Seminerleri

Değer mi? Değmez mi? Değer mi? Değmez mi? Değer mi? Değmez mi?

 

 

 

 

 

 

SOM Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Hiz. Tic. AŞ. 2011 yılı boyunca süren bir sosyal duyarlılık projesi gerçekleştirmiştir. “Değer mi? Değmez mi?” adı verilen proje kapsamında, her ayın son Cumartesi günü ücretsiz bilgilendirme seminerleri verilmiştir.

Gayrimenkul satın alırken, karşılaşılabilecek riskler hakkında kamuyu bilinçlendirme misyonu ile geliştirilen proje kapsamında kurumsal yatırımcılara nazaran bireysel yatırımcıların, gayrimenkul alımı sırasında hem karşı karşıya oldukları riskler ve de dikkat etmeleri gereken hususlar konusunda yeterli birikime sahip olmadıkları gerçeğinden yola çıkılarak başlatılmıştır. Proje kapsamında, SOM Değerleme uzmanları, katılımcıları gayrimenkul yatırımı ve değerleme hizmetleri konusunda, aydınlatmış ve dizi seminerler sayesinde katılımcılar, merak ettikleri tüm sorularına birinci ağızdan yanıt alma fırsatı bulmuşlardır.

Kurumsal müşterilerimize ve talep olması halinde gruplara benzer seminerler verilmeye devam edilmektedir.

Yıl boyunca seminerimizi soruları ile renklendiren tüm katılımcılara ve mekan sponsorluğumuzu üstlenen Centrum Toplantı Hizmetleri’ne teşekkür ederiz.